Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE STRETCH

FOLIE PRE-STRETCH

Pre-stretch to produkt uzyskany przez proces wstępnego rozciągu folii do określonej grubości. Efektem jest folia o grubości 8 lub 10 mic i szerokości 430 mm w wersji maszynowej lub ręcznej. Stosowanie folii pre-strtech redukuje znacznie zużycie folii oraz zwiększa efektywność pakowania za pomocą prostych a nawet przestarzałych technicznie półautomatycznych owijarek. Przy aplikacji ręcznej wymaga mniejszego wysiłku potrzebnego do naciągnięcia folii. Jej zaletą oprócz korzyści ekonomicznej jest dobre naprężenie stabilizujące ładunek i odporność na zrywanie. Mniejsze zużycie folii oznacza również korzyści logistyczne a więc więcej miejsca na magazynie oraz w transporcie.

ZASTOSOWANIE

Ze względu na ograniczenia fizykochemiczne i specyficzne właściwości Pre-strech stosuje się przy ładunkach o nie dużych gabarytach i wadze. Należy zwrócić szczególną staranność przy pakowaniu przedmiotów o ostrych krawędziach i powierzchniach. Może być z powodzeniem stosowana zamiast standardowej folii stretch ręcznej i maszynowej.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Oferowana przez naszą firmę folia jest produkowana w jednoetapowym procesie produkcji a co za tym idzie jakość jest bardzo wysoka a parametry wytrzymałościowe i przeźroczystość gwarantują stabilność pakowania oraz bardzo dobrą identyfikacje opakowanego ładunku. Ze względu na to iż folia jest bardzo cienka należy chronić ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i w trakcie transportu zwracając szczególną uwagę na krawędzie nawiniętej folii. Temperatura przechowywania i użytkowania od -5 °C do +30 °C.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku