Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE STRETCH

SIATKA PAKNET I ROLNET

PAKNET

Siatka służy do zabezpieczania ładunków na paletach wymagających dużych cyrkulacji powietrza np. owoców, warzyw, produktów mrożonych, nabiałowych.
Korzystne cechy produktu:

  • łatwość owijania (przy owijaniu ręcznym i maszynowym)
  • duża odporność na przesuwanie się ładunku w czasie transportu
  • maksymalne „napowietrzanie" ładunku, eliminacja zjawiska „pocenia się" owiniętych produktów
  • brak wewnętrznych przemieszczeń się ładunku w trakcie transportu
  • łatwość mrożenia i suszenia owiniętych siatka ładunków
  • przyjazność środowisku
ZASTOSOWANIE

Rolnictwo, przetwórstwo owocowo – warzywnego, sadownictwo, drobiarstwo, przetwórstwo spożywcze, ogrodnictwo i sadownictwo.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Surowiec z którego jest wykonana siatka Paknet to Polietylen HDPE. Bardzo ważnym składnikiem surowcowym siatki  chroniącym  żniwny przed wpływem promieni ultrafioletowych jest stabilizator UV. Standardowo jest wykonywany w kolorze transparentnym nawinięty w dwóch długościach 500m i 3000m na tulei papierowej w postaci walca. Siatki są pakowane w kartony po 4 szt. Paknet 500m oraz 1 szt. Paknet 3000m. Każdy karton oznaczony jest etykietą samoprzylepną.

DANE TECHNICZNE
Taśmy bandujące

ROLNET

Siatka rolnet jest produktem o bardzo zbliżonych właściwościach do siatki paknet jednakże jest przeznaczona do stosowania w maszynach rolniczych każdego typu zarówno w wysoko rozwiniętych farmach, jak i w małych gospodarstwach rolnych. Rolnet to idealny produkt do zbioru słomy, zbóż, skoszonych traw oraz rozdrobnionych pokosów (słomy, rzepaku, kukurydzy itp). Doskonale przygotowany do zapewnienia najlepszych warunków produkcji sianokiszonek. Zastosowanie siatki przy owijaniu balotów siatką gwarantuje im regularną powierzchnię.

ZASTOSOWANIE

Rolnictwo, ogrodnictwo.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Dzięki zaawansowanej technologii stworzono siatkę o unikalnych właściwościach. Siatka Rolnet charakteryzuje się specjalnym splotem, który świetnie sobie radzi przy formowaniu nierównych powierzchni balotów. Posiada również zwiększoną wytrzymałość, która pozwoli owijać ładunki o masie ok. 1 tony Owijanie odpadów siatką pozwala na wydajniejsze ich składowanie. Zawiera stabilizator UV, który chroni siatkę i materiał żniwny przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz środek antystatyczny przeciwdziałający gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Utrzymanie stałej gramatury foli do produkcji siatki gwarantuje wykonanie siatki o wytrzymałości ponad >250 kG. Długość 2000 m nawoju na rolce gwarantuje wykonanie do 150 do 200 balotów z jednej rolki.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku