Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE STRETCH

FOLIE STRETCH RĘCZNA

Jest to jeden z najlepszych, najtańszych i najszybszych rozwiązań technice pakowania. Jest idealnym materiałem opakowaniowym dla każdego ładunku i warunków transportu. Za jej pomocą można zapakować zróżnicowane wagowo ładunki od lekkich po ciężkie, niestabilne i o nieregularnych kształtach oraz delikatne i wrażliwe na uszkodzenia ładunki. Chroni przed wilgocią, deszczem, kurzem i brudem. Zapewnia stabilność ładunku, czystą i łatwą identyfikację. Folie barwione na czarno, biało lub inne kolory posiadają dodatkowo walory maskujące.

ZASTOSOWANIE

Świetnie nadaje się do ręcznego owijania towarów .Jest używana przez firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne do owijania ładunków na paletach jak i produktów jednostkowych właściwie w każdej gałęzi przemysłu i handlu. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama folii w różnych grubościach i nawojach, dopasowanych do wymagań klienta. Owijanie za pomocą ręcznych folii stretch może odbywać się przy użyciu specjalnych urządzeń zwanych dyspenserami, które poprawiają komfort pracy oraz czas pakowania.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Folia zbudowana jest z Wielowarstwowej folii polietylenowej (Polymer 3-warstwowy - LLDPE 100% recycled). Produkowana jest przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, materiałów i technologii. Jest wytwarzana w przedziale grubości folii od 12 do 30 mic, szerokość 450 mm lub 500 mm, z gwarantowanym rozciągiem 150%. Przewijana jest na automatycznych maszynach wyposażonych w urządzenia kontrolujące długość nawoju rolki oraz powtarzalność wagi. Posiadamy możliwości techniczne przycięcia i nawinięcia folii pod określoną szerokość oraz wagę. Folie stretch nadają się w 100 % do ponownego przerobu, a waga tulei tekturowej, na którą nawinięta jest folia stretch wynosi tylko 200g. Spełniają wszelkie europejskie zarządzenia dotyczące surowców wtórnych. Wyrób należy ostrożnie przewozić krytymi środkami transportu, musi być zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływami atmosferycznymi Temperatura przechowywania i użytkowania folii: od -5 °C do +30 °C.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku