Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE OCHRONNE

FOLIA OPAKOWANNIOWA

Jest to folia wykonana z PE niskiej gęstości. Przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju produktów szczególnie wykorzystywana przez producentów mebli, okien, materiałów budowlanych. Chroni przez uszkodzeniami mechanicznymi, zawilgoceniem oraz kurzem. Zakres rozmiarów jest bardzo szeroki: od 150 do 2550 mm - szerokość oraz o grubościach od 0,015 do 0,300 mm.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Folie ochronne mogą być wykonane z oryginalnego  PE. Dla klientów, którzy nie wymagają atestów PZH najbardziej ekonomicznym wariantem będzie folia z regranulatu lub z jego częściową domieszką. W tym przypadku znacznie obniżamy koszty opakowania  pamiętając jednocześnie, dbając tym samym o nasze środowisko, gdyż folia z regranulatu nadaje się w 100% do dalszego przerobu. Na życzenie klienta folia może być barwiona, drukowana lub perforowana.  Jest pakowana na roli po ok. 25 kg ale również w pakiety w przypadku płacht o określonym wymiarze. Ze względu na sposób złożenia i nawinięcia mogą występować w czterech postaciach:

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku