Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE OCHRONNE

FOLIA PECHERZYKOWA

Polietylenowa folia, składająca się z pęcherzyków powietrza chroniących produkt przed uderzeniami, wstrząsami, zgnieceniem i zarysowaniami. Jest doskonałym materiałem elastycznym, amortyzującym a jednocześnie zabezpieczającym przed wodą i kurzem. Posiada korzystny współczynnik odporności na rozdarcie, bez trudu dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów, Jest przezroczysta, co ułatwia rozpoznanie opakowanych nią produktów. Standardowo folia sprzedawana jest w rolkach od 0,2m do 2 m, ale jest dostępny także w postaci arkuszy i worków oraz laminatu z papierem, pianką polietylenową lub folią HDPE. ma właściwości izolacyjne. Folia pęcherzykowa jest idealnym materiałem wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.

ZASTOSOWANIE

Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD. wyposażenia elektronicznego, instrumentów muzycznych, wyposażenia biurowego, różnych podarunków i wielu innych wyrobów.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Folia produkowana jest z polietylenu o niskiej gęstości nadającemu się w 100% do powtórnego przetworzenia. Standardowo posiada kolor bezbarwny lecz może występować również w kolorze niebieskim (dla ogrodnictwa duże bąble) lub czerwonym (antystatyczna) Złożona jest z 3 warstw, gdzie środkową warstwę stanowią zamknięte pęcherzyki powietrza mm. Folia standardowo nawinięta jest w rolki po 100 m. Możliwe jest również wykonanie perforacji.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku