Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE TERMOKURCZLIWE, SPOŻYWCZE

FOLIE TERMOKURCZLIWE PCV

Są to folie o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Idealnie przeźroczyste i doskonale przylegają po obkurczeniu do wyrobu. Podwyższają atrakcyjność towaru przez wysoki połysk. Pakowanie odbywa się metodą obkurczania termicznego za pomocą odpowiednich maszyn pakujących. Folia termokurczliwa PVC charakteryzuje się niską temperaturą zgrzewania, dużą wytrzymałością na zrywanie i bardzo wysoką przezroczystością. Ze względu na bardzo dobrą kurczliwość w stosunkowo niskiej temperaturze (80-120°C) oraz niewielką grubość, folia termokurczliwa PVC najczęściej wykorzystywana jest do pakowania produktów o małej masie i małych rozmiarach.

ZASTOSOWANIE

Stosowana przez odbiorców reprezentujących wiele branż, w tym przede wszystkim branżę cukierniczo-piekarniczą, drobiarską, producentów czekolad, branżę kosmetyczną i chemiczną, papierniczą, poligraficzną, producentów wyrobów z tworzyw sztucznych (m.in. zabawek), a także przez firmy świadczące usługi pakowania, logistyczne oraz przez hipermarkety.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Opakowania z folii PVC są nietoksyczne i mogą być poddawane recyklingowi. Grubość folii wynosi od 15 do 40 mikrometrów, szerokość - od 200 do 800 mm, zaś skurcz poprzeczny i podłużny - do 45 %. Folia termokurczliwa PVC posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa wydany przez Centralny Ośrodek Badania Rozwoju Opakowań (COBRO).

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku