Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

FOLIE TERMOKURCZLIWE, SPOŻYWCZE

FOLIE TERMOKURCZLIWE PE

Termokurczliwe PE - za pomocą tuneli grzewczych lub ręcznych folie obkurczają się dopasowując do kształtu produktu. W zależności od gabarytów i ciężaru produktu stosuje się folię o różnych grubościach i różnej postaci (taśma, rękaw, półrękaw). Folia termokurczliwa charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, dobra kurczliwością i przeźroczystością. Jest zgrzewalna co pozwala za szczelne zamknięcie produktu.

ZASTOSOWANIE

Może być powszechnie stosowana do pakowania wszelkich produktów o dowolnych kształtach. Wykorzystywana przy pakowaniu butelek, słoików, puszek, kartonów wód mineralnych, konserw, piwa, wyrobów cukierniczych i piekarniczych, mrożonek, sypkich artykułów spożywczych i chemicznych.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Folia LDPE dostępna jest w szerokości: od 10 cm do 130 cm grubości: od 0,025 mm do 0,15 mm. Produkowana metodą wydmuchu. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania perforacji. Pakowana na paletach i nawijana jest na tuleję (rolkę, gilzę) o średnicy 76 mm. Oferujemy również kaptury foliowe z folii termokurczliwej LDPE do zabezpieczania ładunków na paletach. Występujące w wersji z fałdami bocznymi lub bez, cięte pojedynczo lub rolowane. Maksymalna szerokość kaptura po złożeniu to 1.500mm (+ fałdy boczne), a łącznie z fałdami: do 2.400mm. Długość kaptura oraz grubość folii pozostają w gestii wymagań klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku