Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandujące

FOLIE TERMOKURCZLIWE, SPOŻYWCZE

FOLIA TERMOKURCZLIWA POLIOLEFINOWA

Folia poliolefinowa jest alternatywą dla folii PCV. Folia o wysokiej prędkości obkurczania i szybkości zgrzewania, pozwala na skrócenie procesu pakowania i bezpośrednio wpływa na maksymalizację wydajności produkcji Idealnie nadaje sie do stosowania na maszynach w pełni automatycznych. Bardzo zaawansowana technologia gwarantuje niezwykle mocny zgrzew. Folia POLIOLEFINOWA charakteryzuje się wysoką przezroczystością i połyskiem powodując znaczne polepszenie estetyki zewnętrznej produktu i jego lepszą ekspozycję.

ZASTOSOWANIE

pieczywa, ciast i wyrobów cukierniczych, warzyw i owoców, artykułów mrożonych, artykułów nabiałowych (jaj), książek i czasopism, zabawek i gier planszowych, artykułów chemicznych i technicznych, artykułów wyposażenia wnętrz

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Folia POLIOLEFINOWA jest całkowicie bezpieczna, gdyż nie zawiera substancji mogących przedostać się do opakowanego produktu. To sprawia, że jest materiałem opakowaniowym spełniającym wymagania przemysłu spożywczego. Ponadto jest bezwonna i bez smaku, dzięki czemu nie wpływa na naturalny smak i zapach żywności. Może być stosowana w bardzo szerokim zakresie temperatur - zaczynając od -30°C - co czyni ją odpowiednią dla artykułów mrożonych. Nie bez znaczenia są też walory ekologiczne folii POLIOLEFINOWEJ. Podczas procesu zgrzewania oraz utylizacji nie są emitowane do atmosfery żadne szkodliwe opary. Wytrzymałość mechaniczna to kolejny atut folii poliolefinowych. Można zastąpić folię w grubości np. 30 mic na znacznie niższych grubościach np. 12 mic co pozwala znacznie obniżyć koszty opakowania.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku