Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

OPAKOWANIA Z TEKTURY I PAPIER

PAPIERY PAKOWE

Papier jest doskonałym materiałem pakowym. Jest materiałem ekologicznym, biodegradowalnym. Łatwo go transportować, przechowywać, ciąć. W stałej sprzedaży znajduje się kilka rodzajów papieru: szary(Kraft), bielony (siarczan ), pergamin, półpergamin, makulaturowy, parafinowany. Papiery dostępne są w arkuszach w standardzie 700x1000, 600x800, 1000x1300 w ryzach 300x400, 600x400 lub w roli - arkusze do 10 kg.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie tego papieru jest bardzo szerokie, jest stosowany w przemyśle spożywczym, przy produkcji torebek jak i w drukarniach. Dobry materiał w handlu.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Papier makulaturowy - gramatura od 60-90g/m2. Proces wytwarzania: Produkt wytworzony w procesie recyklingu makulatury z użyciem dodatkowych komponentów (środków chemicznych i barwników). Półpergamin gramatura 40g/m2. Papier produkowany z celulozy bielonej, nie gładzony, dostępny z współczynnikiem PH neutralnym, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Półpergamin - gramatura 40g/m2 .Papier produkowany z celulozy bielonej, nie gładzony, dostępny z współczynnikiem PH neutralnym, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Papier bielony - gramatura 40g/m2 jednostronnie gładzony to tańsza alternatywa dla półpergaminu. Zastosowanie tego papieru jest bardzo szerokie, gdyż również posiada on atest i jest stosowany w przemyśle spożywczym, przy produkcji torebek jak i w drukarniach. Standardowo w sprzedaży posiadamy papier o gramaturze 40g/m2 na zamówienie klienta dostępne są gramatury 25g/m2 oraz 28g/m2.

Papier celulozowy (KRAFT) – gramatura od 50-120g/m2. Wykonany wyłącznie z pierwotnych włókien celulozowych, zapewniających wysoką wytrzymałość mechaniczną. Występuje w wersji bielonej i niebielonej. Doskonale nadaje się również do produkcji kopert, toreb i torebek. Powierzchnia papieru posiada unikatowy połysk, dzięki czemu ma wysokie walory estetyczne. Papier KRAFT często jest to prążkowany, jednostronnie gładzony. Posiada atest PZH dopuszczający do bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi.

Papier parafinowany - Papier przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Dostępny w postaci roli szerokość do 105 cm oraz arkusza standardowy format 70 x 100. Gramatura papieru parafinowanego jest uzależniona od zastosowanego podłoża. Istnieje możliwość pocięcia papieru według wytycznych.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku