Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

OPAKOWANIA Z TEKTURY I PAPIER

TEKTURA FALISTA

Ceniony i popularny materiał opakowaniowy. Możliwość wielokrotnego stosowania i uniwersalność zastosowania to główne atuty tektury falistej. Spełnia bardzo istotną rolę przy pakowaniu mebli skrzyniowych i tapicerowanych.

ZASTOSOWANIE

Jako materiał ochronny przy prowadzeniu remontów wewnątrz budynku; produkt znajduje również zastosowanie jako materiał do izolacji technicznych i termicznych w budownictwie. Użycie do zabezpieczania podłóg i posadzek w pomieszczeniach, w których prowadzone są prace malarskie oraz remontowo-budowlane, Dzięki dwóm warstwom ma wysoką nasiąkliwość, co powoduje, że z rozlanej farby wchłaniany jest. Ponadto tektura może być wykorzystana bezpośrednio na opakowania, przekładki, wypełnienia lub jako półfabrykat do wytwarzania opakowań tekturowych.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Proces wytwarzania: Dwie warstwy papieru makulaturowego o gramaturze 80-160 g/m2, (pokrycie i fala B lub C), sklejone lepiszczem. Dostępne wersje: fala B i C; Gramatura: standardowa 200 g/m2 (2 x 80g/m2); możliwość wykonania tektury o dowolnej gramaturze w zakresie od 200 do 400 g/m2 możliwość bobinowania tektury na szerokość minimum 10 cm oraz wykonania arkuszy o dowolnym wymiarze ograniczonym jedynie szerokością wstęgi (maks. szerokość 200cm).Jako produkt ekologiczny, zastępuje folię - brak dodatków chemicznych sprawia, że tektura szybko ulega biodegradacji i nie jest szkodliwa dla zdrowia człowieka oraz środowiska.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku