Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

TAŚMY BANDUJĄCE

RĘCZNE URZĄDZENIA DO BANDOWANIA

PASKOWACZ

Urządzenie stosowane do taśmowania kartonów, miękkich opakowań oraz towarów składowanych na paletach. Połączenie taśm jest wykonane za pomocą blaszanej zapinki. Niektóre z tych urządzeń są wyposażone w przekładnie zębatą ( typ XL ), która zwiększa moc naprężenia podczas napinania taśmy. Do głównych pozytywnych aspektów tych urządzeń należy między innymi prostota obsługi, mała waga, niska cena, oraz wysoka niezawodność.

DANE TECHNICZNE
Taśmy bandujące


NAPINACZ

Przyrząd stosowany do napinania taśmy PP. Spięcie może być wykonane przy użyciu drucianej zapinki samozaciskowej lub zapinki plastikowej z tą samą szerokością co zastosowana taśma. Urządzenie może pracować zarówno w płaszczyźnie poziomej jak również pionowej.

DANE TECHNICZNE
Taśmy bandujące


ZGRZEWARKA RĘCZNA DO TAŚM PP I PET

Nowy system pakowania, zdolny do absorbcji szokowych, uderzeń i przeciążeń występujących podczas transportu i przeładunków towarów. Narzędzia umożliwiają pracę w każdym miejscu, niezależnie od źródeł zasilania. Są idealne do stosowania w warunkach wymagających wszechstronności pracy narzędzia oraz dużych sił naciągu taśmy. Całkowicie automatyczne lub półautomatyczne naciąganie, zgrzewanie i odcinanie taśmy – za jednym naciśnięciem przycisku.

DANE TECHNICZNE
    
Taśmy bandujące


WÓZEK ODWIJACZ

Służy do transportowania taśmy pp lub pet umożliwiając optymalne wykorzystanie taśmy i zabezpieczając przed niepożądanym rozwijaniem. Łatwy i ekonomiczny sposób przechowywania i odwijania taśm PP o średnicy ø200 i ø406. Używanie odwijacza pozwala zaoszczędzić 5-10% taśmy w porównaniu do pracy bez tego urządzenia.

Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku