Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY DO ZAKLEJAREK

Specjalnie zaprojektowane taśmy do zamykania małych opakowań i woreczków foliowych. Ekonomiczne w użyciu i łatwe w dozowaniu. Duży wybór kolorów. Wykonane na bazie polichlorku winylu jednostronnie klejąca z aplikacją naturalnego kauczuku, hydrokarbonu i naturalnych rozpuszczalników, pigmentów, plastyfikatorów i antyoxydów. Jej niewątpliwe atuty to: Wysoka przyczepność i wspaniała kleistość.

ZASTOSOWANIE

Taśma jest najlepszym rozwiązanie przy zamykaniu woreczków PE, PP lub HDPE przy zastosowaniu odpowiednich zaklejarek. Najczęściej używana w piekarniach i cukierniach, producentach artykułów spożywczych jak i w sektorze papierniczo – biurowym.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Taśmy samoprzylepne dostępne są  w kolorach:
przeźroczysty, biały, czerwony, zielony, niebieski, żółty.
Stosowane przy zaklejaniu woreczków zapewniają świeżość oraz higienę zamkniętych produktów. Przed zastosowaniem należy sprawdzić czy powierzchnia, do której będziemy przylepiać, jest idealnie sucha, czysta od śladów oleju, tłuszczu i kurzu. Przechowywany w oryginalnych kartonach w temp. 21ºC i wilgotności 50% produkt ten jest przydatny do użycia przez rok.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku