Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY BONUS

Jest to nowość na rynku polskim, która pojawiła się w 2009 roku. Postanowiliśmy dołączyć ten rodzaj taśmy do naszego stałego asortymentu widząc w nim wiele zalet. Jest jedynym, prawdziwym i wymiernym przykładem redukcji kosztów opakowań w przedsiębiorstwie równocześnie ograniczając odpady do środowiska naturalnego. Jego innowacyjna forma polega na stałej gwarantowanej długości oraz umieszczenia na tzw. mini tulejkach powodując znaczne oszczędności w magazynie i podczas transportu.

ZASTOSOWANIE

Każda branża gdzie produkt pakowany jest w kartony.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Poza zastosowaniem specyficznej długości i innowacyjnej tulei Bonus tape charakteryzują inne Parametry grubości, aplikacji kleju niż standardowych taśm pakowych. Grubość taśmy pp wynosi 45 mic wraz z warstwą klejową czyli średnio o 20 % więcej a zawartość mg kleju na cm2 jest również 25 % większa niż powszechnie stosowane taśmy. Zwiększone parametry jakościowe są zauważalne przez doświadczonych pakowaczy już po pierwszym kontakcie z tą taśmą. Łatwo policzyć również efekt korzyści ekologicznej. Tasma bonus to 67% mniej kartonów odpadowych, tulei oraz folii jak również 67 % więcej miejsca na magazynie i w transporcie.

Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku