Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY MASKUJĄCE

Taśmy samoprzylepne maskujące - wykorzystywane głownie przy pracach malarskich i wykończeniowych. Taśmy samoprzylepne zabezpieczają gładkie powierzchnie z drewna, metalu, tworzywa sztucznego lub szkla podczas malowania lub innych prac budowlanych a zdejmowane nie pozostawiają śladu. Występują w charakterystycznym żółtym kolorze. Taśmę tę można z łatwością rozdzierać ręcznie na kawałki bez potrzeby używania ostrzy lub nożyczek, maskowanie tą taśmą jest szybkie i bardzo efektywne. Ze względu na warunki stosowania i przeznaczenie tasmę maskującą można podzielić na dwie grupy: ogólnego zastosowania oraz lakierniczą.

ZASTOSOWANIE

przemysł budowlany, malarnie, lakiernie, galwanizernie.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Taśma samoprzylepna z nośnikiem papierowym lekko krepowana przeznaczona jest do ogólnego stosowania i ma ograniczoną tolerancję na wysokie temperatury. Taśma samoprzylepna z krepowanym, papierowym nośnikiem impregnowanym oraz warstwą klejąca na bazie kauczuku naturalnego, stosowana w warunkach bardziej agresywnych. Taśma posiadająca specjalne właściwości umożliwiające jej aplikację na powierzchniach metalowych, rozgrzanych do temperatury 80°C; daję się łatwo usunąć, nie pozostawiając śladu kleju. Produkt może być również używany w pracach związanych z dekoracją wnętrz oraz przez projektantów grafiki jako taśma służąca do zaznaczania powierzchni. Dostępna w kolorze żółtym.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku