Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY NAPRAWCZE

Uniwersalna, łączeniowo-naprawcza, wodoszczelna taśma szerokiego zastosowania wzmocniona tkaniną. Dostępna w kolorach: srebrnym, białym, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim oraz czarnym. Nośnik umożliwia łatwe poprzeczne przerywanie. Odporna na wilgoć i ścieranie.

ZASTOSOWANIE

Stosowana w zabezpieczaniu przed wilgocią, uszczelnianiu, maskowaniu, znakowaniu oraz do tymczasowego mocowania i napraw. m.in. w hydraulice, klimatyzacji, izolacji, pakowaniu. Znakomicie nadaje się do wszelkiego rodzaju napraw (np. przewodów z tworzywa sztucznego, rur z PCV, gumy, folii, namiotów).

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Struktura nośnik - sztuczny jedwab z białą emulsją klejową z naturalnego kauczuku. Charakteryzuje się wspaniałą odpornością na czynniki zewnętrzne. Bardzo mocna. Doskonała przyczepność i kleistość. Doskonale przylega do nieregularnych powierzchni. Nie skręca się podczas stosowania. Można ją przedrzeć w rękach.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku