Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY OSTRZEGAWCZE

Łatwe w użyciu mocne i trwałe taśmy PCV. Na taśmie wydrukowane są równomiernie naprzemiennie pasy w dwóch kolorach (żółto-czarna, bialo-czerwona). Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest kolor aby wyróżnić miejsce lub oznaczyć przedmiot, znajdą zastosowanie taśmy PCV o jednolitych kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim ,pomarańczowym, żółtym, czarnym. Taśma stosowana jest do oznaczania miejsc niebezpiecznych.

ZASTOSOWANIE

Taśma ostrzegawcza przeznaczona jest do wyznaczania miejsc ze sprzętem ratunkowym; wygradzania miejsc objętych zakazem palenia; wygradzania miejsc, pomieszczeń, gdzie składowane są substancje stwarzające zagrożenie dla człowieka; identyfikacji wydzielonych obszarów. Przeznaczeniem taśm ostrzegawczych jest szybkie zwrócenie uwagi na obiekty i sytuacje bezpośrednio związane z bezpieczeństwem i zdrowiem.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża. Można ją naklejać na ściany i podłogi. Jest wodoodporna. Można ję zmywać środkami czystości. Jest odporna na starzenie, ścieranie, światło UV oraz działanie wielu chemikaliów.

Rozciągliwość przy zerwaniu

150%

Siła rozciągania

20 N/cm

Przyczepność

1,2 N/cm

Wytrzymałość na temperaturę

-10ºC +80°C

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku