Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

TAŚMY PAKOWE

Jednostronnie samoprzylepne taśmy pakowe BOPP należą to najbardziej popularnych form pakowania ze względu na wszechstronność zastosowania. Można spotkać je praktycznie w każdej branży. Są przede wszystkim najlepszym sposobem na zamknięcie kartony klapowego ale doskonale spisują się w pakowaniu przedmiotów jednostkowym z większe pakiety jak i przy dodatkowym zabezpieczaniu palet. Na rynku polskim można spotkać trzy rodzaje kleju: solvent (kauczuk naturalny), hot-melt (kauczuk syntetyczny), oraz akryl. Taśmy występują w różnych szerokościach oraz długościach w zależności czy wykorzystujemy do ich nakładania ręczne dyspensery czy półautomatyczne lub automatyczne zaklejarki. Standard kolorów to: transparent, brąz, biały jednakże coraz częściej firmy stosują wyróżnik asortymentowy pakując produkt w karton zbiorczy zamykając go taśmą w innym kolorze przypisanym do danego asortymentu.

ZASTOSOWANIE

Każda branża przy której produkt pakowany jest w karton zbiorczy wykonany z tektury falistej. Firmy logistyczne, branża budowlana, spożywcza, meblowa, reklamowa, motoryzacyjna.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Dobra przezroczystość nośnika, dobra kleistość oraz duża przyczepność, odporność na działanie chemikaliów, to cechy, dzięki którym charakteryzują się sprzedawane przez naszą firmą taśmy. Taśmy pakowe na nośniku z folii PP z klejem na bazie naturalnego kauczuku wytrzymują nawet agresywne warunki pakowania i magazynowania. Można stosować je w niskich temperaturach .Szczególnie dobrze spisują się przy zamykaniu kartonów o dużej, średniej wadze i gabarytach. Taśmy hot-melt posiadają również dużą siłę klejenia jednakże nie wszędzie zdają egzamin jakościowy. Taśmy na kleju akrylowym mają raczej zastosowanie w gospodarstwach domowych biurach. Zarówno  hot-melt jak i kauczuk to kleje przy których można zastosować  komponent chemiczny  powodujący tzw. ciche odwijanie taśmy. Jest to duża zaleta jeżeli jest wiele stanowiskach do pakowania w jednym pomieszczeniu.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku