Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

WYPEŁNIACZ FLOPAK

WYPEŁNIACZ DO KARTONU FLOPAK

Wypełniacz Flo-Pak jest jednym najprostrzych materiałów służących do pakowania i zabezpieczania towarów w wysyłce. Flo-Pak standard nie kruszy się, jest elastyczny i lekki, co ma znaczenie gdyż, nie zwiększa wagi przesyłki. Wielkość i kształt wypełniacza, pozwala na dopasowanie się do zabezpieczanego przedmiotu.

ZASTOSOWANIE

Idealnie nadaje się do zabezpieczania małych przedmiotów, lub kilku w jednym kartonie. Doskonale zabezpieczy towar tak delikatny jak szkło czy porcelana. Wystarczy na dno kartonu wyspać odrobinę wypełniacza, następnie włożyć przedmiot i zasypać go tak, by nie było go widać. Produkt ten może być użyty wielokrotnie, przez co jest to materiał wypełniający bardzo przyjazny środowisku.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Wykonany jest z polistyrenu, który podlega w 100% recyklingowi. Poddawany jest on kąpieli antystatycznej, która uniemożliwia mu przyczepianie się produktów. Wypełniacze Flo-Pak BIO-8 posiada takie same właściwości jak Flo-Pak standard 8, ale wykonany jest na bazie kukurydzy, w 100% naturalny, co powoduje szybszy rozkład pod wpływem światła, powietrza i wody.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku