Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

FIRMA

FIRMA

Centrum Opakowań - Meritum to profesjonalna i skuteczna firma oferująca szeroką gamę opakowań dostępnych w stałej sprzedaży zapewniająca jednocześnie optymalne warianty w dziedzinie pakowania.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie systemów pakowania zbiorczego i jednostkowego obejmująca zarówno ciężkie ładunki i lekkie towary. Swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniamy pomoc w odnajdywaniu najlepszych sposobów w technice pakowania i dobór odpowiedniej formy opakowania mającego za zadanie zabezpieczenie produktu podczas transportu, załadunku, magazynowania lub rozładunku, spełniając przy tym niejednokrotnie funkcje identyfikacyjne lub marketingowe.

Nasza firma zaczęła działalność w 1995 roku. Od tego czasu udało nam się zbudować solidną markę opartą na wysokiej i stabilnej jakości. Uczciwe i odpowiedzialne podejście do klientów, sprawna dystrybucja i logistyka, szybkość realizowania nawet nietypowych zamówień ugruntowało naszą pozycję na rynku.

Współpraca z renomowanymi firmami branży opakowań w kraju i zagranicą, szeroka lista asortymentowa, poszukiwanie i aktualizowanie nowych efektywnych rozwiązań w obliczu nieustannie zmieniających się wymagań rynku pozwalają w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

Do dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie komfortu w doborze właściwego opakowania dla Państwa wyrobów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

 

 

 

 

Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku