Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandujące

OFERTA

OFERTA

Znajomość branży i trendów w dziedzinie opakowań, kompleksowość oraz bogaty asortyment do celów produkcyjnych, handlowych i gastronomicznych stawia nas na czele obecnie działających firm opakowaniowych w regionie.

Mimo nieustannych zmian wymagań rynku nasza działalność pozwala na realizację potrzeb w zakresie opakowań zarówno dużego zakładu produkcyjnego jak i sklepu hurtowni, baru lub restauracji. Wszystkie posiadane w sprzedaży opakowania posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów, poszukujemy nowych efektywnych rozwiązań w technice pakowania stale unowocześniając nasz zakład. Współpraca Meritum z renomowanymi firmami branży opakowań w Polsce i zagranicą gwarantuje doskonałą jakość pozwalającą w pełni zaspokoić potrzeby klientów. Przedstawione na niniejszej stronie www grupy towarowe stanowią podstawę naszej sprzedaży. Istnieje jednak wiele typów i rodzajów opakowań, które ze względu na ich różnorodność realizowane są na zamówienie.  
Z przyjemnością zapraszamy do współpracy z naszą firmą a my postaramy się zrealizować również Wasze oczekiwania.

 

 

 

 

 

Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku