Skip to main content

Taśma samoprzylepna z nadrukiem obwoluta

Opis produktu:

Bardzo popularny obecnie produkt opakowaniowy w branży budowlanej zwany także banedrolą do palet.Produkt spełniający funkcje informacyjno - marketingową, stosowany przy pakowaniu zbiorczym na paletach. Zadrukowana taśma samoprzylepna jest doskonałym nośnikiem informacji zawierających: dane teleadresowe, logo, treści promocyjno - reklamowych a odpowiednia jej szerokość sprawia iż, ładunek jest łatwo identyfikowalny nawet z dalszej odległości.Jednocześnie właściwości samoprzylepne wzmacniają górną warstwę zafoliowanego ładunku .

Zastosowanie / technologia:

Opracowana własna technologia z wykorzystaniem specjalnej receptury kleju i farb. Produkt doskonale sprawdza się w trudnych warunkach przechowywania - najczęściej na zewnątrz. Zastosowany w niej klej (biała warstwa wewnętrzna ) - nie traci swoich właściwości: nie kruszeje i doskonale przylega do folii. Kolory nie blakną od słońca dzięki farbom z dodatkiem UV. Ponadto taśma jest wzmocniona zewnętrzną warstwą lakieru, która zwiększa jej odporność na trudne warunki zewnętrzne: słońce, deszcz, różnice temperatur, pylenie oraz wiatr.

Taśma cieszy się coraz większym zastosowaniem w branży budowlanej. Doskonale prezentuje nazwę wyrobu oraz producenta na powierzchniach magazynowych oraz placach budowy.

Dane techniczne:

Przykładowe realizacje:

Zamówienie realizujemy kompleksowo: PROJEKT - PRODUKCJA - DOSTAWA