Skip to main content

Zgrzewarka ręczna
GT-SMART


Opis produktu:
Bateryjne urządzenie do zgrzewu taśmy PP i PET w szerokościach od 09 do 16mm i grubości od 0,4 do 0,85 mm. Bezpieczne i łatwe w obsłudze. Urządzenie napina, zgrzewa i ucina taśmę bandującą w jednym cyklu. Praca w położeniu pionowym i poziomym. Praca w trybie ręcznym w ustawieniu i kontroli na prostym elektronicznym panelu sterowania. Pamięć czasu zgrzewu i siły naciągu. Wyposażone w baterie litowe - 1 szt. Komplet zawiera ładowarkę.
Zastosowanie / technologia:
Urządzenie dla klientów wymagających sprawnego pakowania. Przeznaczone do prac o małej i średniej intensywności. W szczególności zastosowane przy pakowaniu mniejszych gabarytowo i niższej wagi ładunków. Znajduje zastosowanie w warunkach gdzie często zmienia się miejsce pakowania. Stosowana w firmach produkcyjnych wielu branż głównie w firmach budowlanych, drzewnych, meblowych, poligraficznych i marketach.

Zgrzewarka ręczna
GT-ONE


Opis produktu:
Bateryjne urządzenie do zgrzewu taśmy PP i PET w szerokości od 10 - 16mm i grubości od 0,5 - 1,1 mm. Perfekcyjnie wyważone, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Praca w trybie automatycznym, półautomatycznym i ręcznym w ustawieniu i kontroli na prostym panelu sterowania. Urządzenie napina, zgrzewa i ucina taśmę bandującą w jednym cyklu. Praca w położeniu pionowym i poziomym. Wyposażone w baterie litowe.
Zastosowanie / technologia:
Urządzenie dla klientów wymagających sprawnego pakowania, dużej ilości palet lub ładunków wielkogabarytowych. Znajduje zastosowanie w warunkach gdzie często zmienia się miejsce pakowania. Stosowana w firmach produkcyjnych wielu branż głównie w firmach budowlanych, drzewnych, meblowych, poligraficznych i marketach.

Zgrzewarka ręczna
GT-2


Opis produktu:

Bateryjne urządzenie do zgrzewu taśmy PP i PET w szerokości 16-19 mm i grubości od 0,8 - 1,3 mm. Perfekcyjnie wyważone, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Praca w trybie automatycznym, półautomatycznym i ręcznym w ustawieniu i kontroli na prostym elektronicznym panelu sterowania. Posiada funkcję miękkiego zgrzewu SOFT. Urządzenie napina, zgrzewa i ucina taśmę bandującą w jednym cyklu. Wyposażone w baterie litowe - 1 szt. Komplet zawiera ładowarkę.

Zastosowanie / technologia:
Urządzenie dla klientów wymagających sprawnego pakowania, dużej ilości palet lub ładunków wielkogabarytowych w szczególności zastosowane przy pakowaniu dużych i ciężkich ładunków. Znajduje zastosowanie w warunkach gdzie często zmienia się miejsce pakowania. Stosowana w firmach produkcyjnych wielu branż głównie w firmach budowlanych, drzewnych, meblowych, poligraficznych i marketach .

ZGRZEWARKA RĘCZNA KR-46 / KR-46 HEAVY


Opis produktu:
Bateryjne urządzenie do zgrzewu taśmy PP i PET w szerokości 11- 13,15-16,19 mm i grubości od 0,5 - 1,05 mm dla taśmy PP i od 0,5 - 1,30 dla taśmy PET.Urządzenie napina, zgrzewa i ucina taśmę bandującą w jednym cyklu. Praca w pionie i poziomie. Wiązarka bezpieczna i łatwa w obsłudze. Praca w trybie automatycznym, półautomatycznym i ręcznym. Ustawienia i kontrola pracy na elektronicznym, dotykowym panelu sterowania System zgrzewania - wibracyjny. Wyposażone w baterie litowe - 1 szt. Komplet zawiera ładowarkę.
Zastosowanie / technologia:
Urządzenie dla klientów wymagających sprawnego pakowania, dużej ilości palet lub ładunków wielkogabarytowych, palet o dużej wadze. Stosowane w firmach produkcyjnych wielu branż głównie w firmach budowlanych, drzewnych, meblowych, poligraficznych i marketach.