Skip to main content

Zgrzewarka impulsowa stołowa


Opis produktu:
Zgrzewarki liniowe to najprostsze urządzenia do zgrzewania folii. Używane do zamykania torebek foliowych przy pomocy zgrzewu. Operator umieszcza torbę nad elementem uszczelniającym i obniża górną szczękę, aktywując urządzenie. Proces zgrzewania szybko się kończy po osiągnięciu ustawionego czasu zgrzewania.
Zastosowanie / technologia:
Stosuje się w firmach nie wymagających dużych partii w procesie pakowania jak i gospodarstwach domowych. Regulowany timer zapewniający optymalną kontrolę zgrzewu. Nie ma potrzeby nagrzewania się – zgrzew wykonywany metodą impulsową. Korpus wykonany z odlewu metalowego Szerokość zgrzewu od 1-8mm. Opcjonalnie ostrze odcinające. Przystosowana do zgrzewu materiału tworzywowego PE, PET, PP, PCV w grubości od 20-300mic. Urządzenie znajduje zastosowanie w przemyśle: spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym.
Dane techniczne:
  • ABS – obudowa wykonana z tworzywa ABS
  • M – nóż środkowy odcinający w ramieniu (odcina ok. 9mm za linią zgrzewu)
  • H (Heavy) – mocniejszy transformator i obudowa
  • C – nóż boczny odcinający w ramieniu (odcina ok. 2cm za linią zgrzewu)
  • K – pasek grzewczy 5mm
  • B – mocniejszy transformator, pasek grzewczy 8mm

Zgrzewarka impulsowa na statywie


Opis produktu:
Impulsowa zgrzewarka na statywie z regulacją czasu zgrzewania. Zgrzewanie inicjowane jest naciśnięciem pedału. Czas trwania zgrzewu zaledwie 1-2 sekundy. Model z podwójnym zgrzewem - nagrzewa się zarówno górna jak i dolna szczęka zgrzewarki - w czasie zgrzewania temperatura oddziałuje na folię z obu stron, co gwarantuje idealny, trwały efekt nawet na bardzo grubych workach. Urządzenie proste w obsłudze.
Zastosowanie / technologia:
Posiada regulowaną półkę. Szeroki podwójny 5-8mm zgrzew. Stosuje się w firmach nie wymagających dużych partii w procesie pakowania jak i gospodarstwach domowych. Idealnie sprawdza się w zgrzewaniu worków z ekogroszkiem, miałem, czy korą. Urządzenie znajduje zastosowanie w przemyśle: spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym Przystosowana do zgrzewu materiału tworzywowego PE, PET, PP, PCV w grubości od 20-300mic. Zgrzewarki dostępne w różnych opcjach rozmiarowych.

Zgrzewarka impulsowa szczękowa


Opis produktu:
Stałocieplna, ręczna, szczękowa zgrzewarka do folii, worków. Daje bardzo estetyczny, szeroki zgrzew, karbowany na długości. Stałocieplny zgrzew i solidna aluminiowa obudowa. Ergonomiczna rękojeść sprawia iż pakowanie jest poręczne, łatwe, nie wymagające dużego wkładu fizycznego od operatora.
Zastosowanie / technologia:
Płynna regulacja temperatury. Szeroki podwójny 12mm zgrzew. Idealnie sprawdza się w zgrzewaniu worków z ekogroszkiem, miałem, czy korą. Urządzenie znajduje zastosowanie w przemyśle: spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym Przystosowana do zgrzewu materiału tworzywowego PE, PET, PP, PCV w grubości od 20-300mic. Zgrzewarki dostępne w różnych opcjach rozmiarowych.