Skip to main content

Taśma dwustronna

Opis produktu:

Dwustronna polipropylenowa taśma podklejona  na papierem silikonowanym.  Taśmy charakteryzują się dużą przyczepnością wstępną i wysoką wytrzymałością końcową. Taśmę można przedzierać ręcznie .Dobra odporność na starzenie się. W zależności od warunków stosowania i rodzaju powierzchni stosuje się dwa rodzaje taśmy:

1. Standard - Taśma dwustronna polipropylenowa wzmocniona na papierze silikonowanym.
2. Wzmocniona - Taśma wzmocniona zawiera w swej budowie włókno. To opcja taśmy do bardziej specjalistycznego wykorzystania.

Zastosowanie / technologia:

Doskonała do łączenia papierów, tkanin, tworzyw, drewna, gumy itp. Stosowana do mocowań wykładzin dywanowych. Zastosowanie w przemyśle meblowym, reklamowym, galanterii skórzanej, wystawiennictwie, dekoratorstwie, pracach wykończeniowych w budownictwie, wystroju wnętrz, przemyśle odzieżowym, krawiectwie ciężkim itp. Przed zastosowaniem należy sprawdzić czy powierzchnia, do której będziemy przylepiać jest idealnie sucha, czysta od śladów oleju, tłuszczu i kurzu. Przechowywany w oryginalnych kartonach w temp. 21°C i wilgotności 50% produkt ten jest przydatny do użycia przez rok. Istnieje możliwość zamawiania taśmy również w nietypowych szerokościach i długościach.

Dane techniczne: