Skip to main content

Taśma
OPTIMA TAPE

Opis produktu:

Pakowa taśma samoprzylepna w czterech wariantach jakościowych dostosowana do pracy w różnych warunkach. Właściwości lepne, receptura kleju jak i grubość nośnika BOPP sprawia, iż dobierając odpowiedni rodzaj możemy optymalizować koszty pakowania.

Warianty taśmy:

OPTIMA Light

Taśma OPP z emulsją klejową na bazie kleju wodnego. Aplikacja w pomieszczeniach zamkniętych w temperaturze od 10-30 st. C. Siła przyczepności i wytrzymałość na zerwanie z wskazuje na stosowanie przy zaklejaniu średniej i małej wielkości kartonów lub innych ładunków o foremnych kształtach i gładkiej powierzchni. Grubość nośnika wraz z warstwą klejącą 38 mic. Czas wiązania kleju z powierzchnią-średni.

OPTIMA Basic

Taśma OPP z emulsją klejową na bazie syntetycznego kauczuku. Aplikacja w pomieszczeniach zamkniętych i półotwartych w temperaturze od 5-30 st C. Przeznaczona do zaklejania wszystkich rodzajów kartonów zarówno metodą ręczną i maszynową. Grubość nośnika wraz warstwą klejącą 43 mic. Czas wiązania kleju-szybki.

OPTIMA Strong

Taśma OPP z emulsją klejową na bazie naturalnego kauczuku. Odpowiedni do pakowania w warunkach trudnych, niskiej temperaturze i dużej wilgotności powietrza. Aplikacja zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz w temperaturze od -6 do 40 st. C. Taśma rekomendowana do zaklejania ciężkich ładunków i dużych kartonów, porowatych lub niejednolitych powierzchni. Grubość nośnika wraz warstwą klejącą 43 mic. Czas wiązania kleju-szybki.

OPTIMA Strong+

Taśma OPP z emulsją klejową na bazie naturalnego kauczuku. Wariant taśmy do pakowania w warunkach chłodniczych. Idealna do zaklejania dużych kartonów i powierzchni niejednolitych i porowatych. Aplikacja w temperaturze -20 do 60 st. C. Czas wiązania bardzo szybki ze względu na zwiększoną gramaturę kleju. Grubość nośnika wraz z warstwą klejącą 48 mic.

Dane techniczne: