Skip to main content

Taśma piankowa

Opis produktu:

Dwustronnie klejąca taśma piankowa jest przeznaczona głównie do łączenia trwałego różnych materiałów . Zawiera syntetyczną substancja klejącą i żółtą podwójnie silikonowaną okleiną papierową. Ze względu na miękką i elastyczną strukturę jest najlepszym wariantem taśmy przy łączeniu elementów o powierzchni porowatej .Taśmę zarówno można stosować wewnątrz jak i zewnątrz. .Dostępna jest w różnych grubościach od 0,8 -3 mm, gęstościach, wymiarach i kolorach.Wybór rodzaju taśmy determinuje jej przeznaczenie jaki i warunki zastosowania .Można ją zmywać środkami czystości. Jest odporna na starzenie, ścieranie, światło UV oraz działanie wielu chemikaliów.

Zastosowanie / technologia:

  • Branża reklamowa : klej permanentny( mocny ) od strony otwartej i łatwousuwalnym od strony zabezpieczonej przekładką.  gdzie wymagane jest jej łatwe usunięcie.
  • Branża budowlana : warstwa  klejąca o mocnej natychmiastowej przylepności, szczególnie dedykowana do montowania emblematów, znaków, tablic, akcesoriów łazienkowych , plastikowych profili, itp....
  • Branża meblowa :  klej o mocnej natychmiastowej przylepności, do gładkich powierzchni. stosowana również do montażu rolet, profili ze sztucznych tworzyw, haczyków, zawieszek, luster.
  • Branża motoryzacyjna :  łączenie listew bocznych, emblematów, dodatkowych świateł stopu i lusterek.
    stosowana   w trudniejszych warunkach użytkowania (np. podwyższona wilgotność).
  • Branża poligraficzna: stosowana do montażu fotopolimerów w drukarniach i przygotowalniach fleksograficznych.  Łatwy demontaż po skończonej pracy.

Dane techniczne:

Taśmy dostępne w indywidualnych rozmiarach zarówno pod względem szerokości jak i długości.