Skip to main content

Automatyczna wiązarka stołowa TP 6000


Opis produktu:
Wiązarka posiadająca tzw. bramkę, która usprawnia i przyśpiesza proces pakowania ograniczając czynność pakowacza wyłącznie do przyciśnięcia przycisku lub pedału. Urządzenie naciąga, zgrzewa i odcina taśmę w jednym cyklu. Może być wykorzystane jako pojedyncze stanowisko do pakowania lub po odpowiednim przystosowaniu w ciągu linii produkcyjnej. Standardowy wymiar ramy to 850 x 600mm. Szybkość opasań: od 20 do 30 cykli na minutę. Praca z taśmą od 9 mm do 19 mm.
Zastosowanie / technologia:

Urządzenie dla klientów wymagających sprawnego pakowania dużej ilości paczek, pakietów, wiązek. Stosowane często w kolportażu prasy, rozdzielniach poczty, drukarniach, zakładach papierniczych, stolarniach. Bardzo popularne w branży meblarskiej jak i w marketach, gdzie zgrzana taśma pp jest dodatkowym zabezpieczeniem, szczególnie w AGD i RTV. Wiązarka posiada certyfikat CE.


Automatyczna wiązarka stołowa TP 601


Opis produktu:
Automatyczna wiązarka posiadająca bramkę, która usprawnia i przyśpiesz proces pakowania ograniczając czynność operatora do przyciśnięcia przycisku lub pedału. Naciąg, zgrzew i odcięcie taśmy następuje automatycznie w jednym cyklu. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową szybkością pracy i niskimi kosztami eksploatacji. Przystosowana do pracy z taśmą pp w szerokości 9, 12 mm.
Zastosowanie / technologia:

Mocna i stabilna konstrukcja zapewniająca niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Wykonywanie typowych czynności obsługowych jak: wymiana i załadunek taśmy pp, uruchomienie cyklu, odblokowanie taśmy, regulacja siły naprężenia itp. jest szybka i nieskomplikowana.  Wyposażona dodatkowo w foto-komórkę i sterownik nożny. 

 Zalety :

 • elektroniczna regulacja siły opasania
 • automatyczne załadowanie i wyładowanie  taśmy
 • szybka wymiana rolki
 • w blacie nienapędzane rolki
 • szeroki zakres wymiarów łuków

Idealne zastosowanie do pakowania  małych opakowań   dla przemysłu poligraficznego, opakowań kartonowych różnorodnych  pudełek, książek, prasy, kartonów, paneli mebli, desek, listewek itd.


Automatyczna wiązarka stołowa TP 601 L


Opis produktu:
Automatyczna wiązarka posiadająca bramkę, która usprawnia i przyśpiesz proces pakowania ograniczając czynność operatora do przyciśnięcia przycisku lub pedału. Naciąg, zgrzew i odcięcie taśmy następuje automatycznie w jednym cyklu. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową szybkością pracy i niskimi kosztami eksploatacji. Przystosowana do pracy z taśmą pp w szerokości 9, 12 mm. Szczególnie przystosowany do pakowania większych, nieporęcznych i cięższych pakietów.
Zastosowanie / technologia:

Mocna i stabilna konstrukcja zapewniająca  niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach .Wykonywanie typowych czynności obsługowych jak : wymiana i załadunek taśmy pp, uruchomienie cyklu, odblokowanie taśmy, regulacja siły naprężenia itp. jest szybka i nieskomplikowana.

Zalety :

 • elektroniczna regulacja siły opasania
 • automatyczne załadowanie i wyładowanie  taśmy
 • szybka wymiana rolki
 • w blacie nienapędzane rolki
 • szeroki zakres wymiarów łuków
 • blat na wysokości 410 mm

Automatyczna wiązarka stołowa TP 702


Opis produktu:

Automatyczna wiązarka posiadająca bramkę, która usprawnia i przyśpiesz proces pakowania ograniczając czynność operatora do przyciśnięcia przycisku lub pedału. Naciąg, zgrzew i odcięcie taśmy następuje automatycznie w jednym cyklu. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową szybkością pracy i niskimi kosztami eksploatacji. Przystosowana do pracy z taśmą pp w szerokości 5,6 mm oraz 9 mm (opcja poza standardem).

Zastosowanie / technologia:

Uzyskanie znakomitych parametrów umożliwia bardzo nowoczesna  głowica robocza. Do napędu zastosowano  silniki bezszczotkowe produkcji niemieckiej, dzięki czemu wyeliminowano podatne na usterki sprzęgła, pasy napędowe, łańcuchy, koła pasowe itp. Wykonywanie typowych czynności obsługowych jak: wymiana i załadunek taśmy pp, uruchomienie cyklu, odblokowanie taśmy, regulacja siły naprężenia itp. jest szybka i nieskomplikowana.

 Do innowacyjnych zalet należą :

 • elektroniczna, dwustopniowa regulacja siły opasania
 • automatyczne załadowanie i wyładowanie  taśmy
 • czytelny, uchylny panel sterujący LCD  umieszczony na łuku na wysokości wzroku a czytelne komunikaty na wyświetlaczu LCD informują operatora o aktualnym trybie pracy automatu opasującego
 • bezpieczne zasilanie 24 V

Idealne zastosowanie do pakowania  małych opakowań   dla przemysłu poligraficznego.