Skip to main content

Półautomatyczna wiązarka stołowa TP 202


Opis produktu:
Cieszą się dużą popularnością w sprzedaży ze względu na niską cenę, prostotę w obsłudze, znikomą awaryjność oraz trwałość mimo trudnych warunków pracy, są idealnym urządzeniem dla małych i średnich firm poszukujących taniej i sprawnej metody pakowania swoich produktów a przy odpowiedniej konserwacji, zapewniają długą i efektywną pracę. Dzięki zamontowanym kółkom (większość modeli) jest łatwy do przemieszczania. Dostępny również stołowy model przeznaczony do opasywania małych pakietów (banknotów, kopert, dokumentów). Praca z każdą szerokością taśmy od 5 mm-19 mm.
Zastosowanie / technologia:
Urządzenia dla klientów wymagających sprawnego pakowania dużej ilości paczek, pakietów, palet za pomocą taśmy PP lub PET. Urządzenie naciąga, zgrzewa i odcina taśmę w jednym cyklu. Stosowane w kolportażu prasy, rozdzielniach poczty, małych drukarniach, zakładach stolarskich jak i marketach jako dodatkowe zabezpieczenie (plomba) artykułów AGD lub RTV, kosmetyków.

Półautomatyczna wiązarka stołowa TP 202L


Opis produktu:
Mniejsza wersja wiązarki TP 202. Naciąg, zgrzew i odcięcie taśmy następuje automatycznie w jednym cyklu. Przystosowana do pracy z taśmą pp w szerokości od 5 do 16 mm. Obniżony blat roboczy umożliwia bardzo sprawne opasywanie dużych i ciężkich ładunków.
Zastosowanie / technologia:
Jest idealnym urządzeniem dla małych i średnich firm. Wykorzystywane w rozdzielniach poczty, drukarniach, zakładach stolarskich, marketach, firmach kolportujących prasę, tartakach. Posiada mechaniczną regulację siły opasania i blat ze stali nierdzewnej.

Półautomatyczna wiązarka stołowa TP 201Y


Opis produktu:
Półautomatyczna wiązarka, która usprawnia i przyśpiesza proces pakowania. Naciąg, zgrzew i odcięcie taśmy następuje automatycznie w jednym cyklu. Urządzenie charakteryzuje się prostotą w obsłudze, niskimi kosztami eksploatacji i znikomą awaryjnością Wyposażona w stół roboczy z rolkami grawitacyjnymi o regulowanej wysokości. Przystosowana do pracy z taśmą pp w szerokości od 5 do 16 mm. Możliwość pracy w linii.
Zastosowanie / technologia:
Mocna i stabilna konstrukcja zapewniająca niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Dzięki zamontowanym kółkom jest łatwe w przemieszczaniu. Jest idealnym urządzeniem dla małych i średnich firm. Zaprojektowana do pakowania brudnych i wilgotnych produktów. Wykorzystywane w tartakach, zakładach kamieniarskich, firmach produkcji spożywczej, roślinno - szkółkarskich, meblowych. Posiada mechaniczną regulację siły opasania i blat ze stali nierdzewnej.