Skip to main content

Wąż siatkowy

Opis produktu:

Bardzo często gładkie powierzchnie produktu - szczególnie chromowane jak i lakierowane ulegają zniszczeniu podczas transportu, załadunku lub rozładunku. Ochronne węże siatkowe są produkowane z polietylenu charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz dobrymi właściwościami plastycznymi. Posiadają wyjątkową zdolność dopasowywania się do różnego typu kształtów, chroniąc każdą wypukłość lub powierzchnie chromowane, lakierowane, narażone na zarysowania. Nawijane są na rolki, krążki bądź szpule. Przeznaczone do ochronnego pakowania wyrobów szklanych, metalowych i ceramicznych.

Zastosowanie / technologia:

Specjalna konstrukcja rękawa zapewnia dobrą rozciągliwość i dostateczne przyleganie do przedmiotu.Wykorzystywane często w przemyśle meblarskim, armatury łazienkowej oraz w branży części samochodowych. Bardzo skuteczne forma zabezpieczenia części maszyn i narzędzi podczas transportu.Stanowią idealną warstwę ochronną zabezpieczającą przed wzajemnym ocieraniem i obijaniem butli gazowych i gaśnic.

Zakres asortymentowy jest zróżnicowany pod względem takich parametrów jak:

średnica min/max węża, gramatura, wielkość oczek, kolor, długość. Typ węża dobierany jest po otrzymaniu informacji dotyczących specyfiki pakowanego przedmiotu.